BALM BALM KADIDLOVÝ TONER 30 ML

 
 

Omlazující kadilový toner pro udržení mladé, zdravé a zářivé pleti. Vhodný pro všechny typy pleti.

Dostupnost Na dotaz
289 Kč    
Kód produktu 830
Značka Balm Balm
Kategorie OLEJE
 

Balm Balm značka, volí velmi pečlivě všechny ingredience, aby tak vytvořila co nejčistější kosmetiku a dokonale pečovala o Vaše tělo i zdraví.

Kadidlový toner, vznikl jako vedlejší produkt z parní destilace BIO kadidlového éterického oleje. Má uklidňující, chladicí a meditativní účinek. Podporuje cirkulaci krve a tím rychlejší obnovu pleťových buněk.

Tento organický hydrosol je mimořádně jemný a měl by být uchováván na chladném místě mimo přímé sluneční světlo, aby byla zajištěna jeho nejlepší kvalita.

Použití: lehce stříkněte na očištěnou pokožku, aby se vyhladila textura.

Složení: Boswellia carterii (kadidlový hydrosol). Vypěstováno organicky. 

logo balm balm  Balm Balm 100% přírodní a organická kosmetika. Vznikla v roce 2005 v Anglii a její zakladatelkou je Glenda Taylor. Zkušená aromaterapeutka, která vyrábí vysoce ceněné parfémy a je konzultantkou přírodních receptur, vytvořila cenově dostupnou 100% organickou a přírodní kosmetiku pro péči o pleť se širokou distribucí. Jejich produkty mají jednoduché složení, které nemají potřebu zatajovat a celé popisují ke každému produktu. Základem produktů Balm Balm je bambucké máslo, díky tomu jsou balzámy podobné spíš masti, než krému. Jejich produkty totiž neobsahují vodu, tudíž není potřeba přidávat žádný konzervant. Díky rozdílnému poměrů vosku a olejů dosahují rozdílnou konzistenci jednotlivých výrobků. Od srpna 2018 jsou všechny produkty Balm Balm ve sklenicích nebo v lahvích z recyklovatelného obalu.